Teatralna

A big fan of open source and Ubuntu. Founder at joomlabuff

Uczniowie III klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.

ZJAZDY V - VII

Do 11 kwietnia br. ograniczona będzie praktyczna nauka zawodu organizowana przez szkoły i placówki prowadzące kształcenie zawodowe. Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu, w tym zajęcia w formach kursowych, będą prowadzone zdalnie – o ile z programu nauczania wynika taka możliwość.

BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
ZJAZD IV DRUGI SEMESTR (26.03.2021 r.)

BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
ZJAZD II DRUGI SEMESTR (12.-13.03.2021 r.) i ZJAZD III DRUGI SEMESTR (19.-20.03.2021 r.)

BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
ZJAZD I DRUGI SEMESTR (05.-06.03.2021 r.)

poniedziałek, 01 marzec 2021 10:59

Harmonogram zjazdów - II semestr

HARMONOGRAM ZJAZDÓW - II SEMESTR

W br. szkolnym z Pilskim Stowarzyszeniem Historyczno-Militarnym - organizatorem Pilskiego Muzeum Wojskowego Pan dyrektor Szkoły Piotr Halama podpisał list intencyjny o współpracy. Jednym z elementów tej współpracy z naszej strony jest szeroko rozumiany wolontariat (z uwagi na pandemię chwilowo niemożliwy do zrealizowania) oraz ewentualne wsparcie finansowe stowarzyszenia w różnych formach.

wtorek, 23 luty 2021 12:33

"Gotowi na START (up)"

W dniach 10.02.2021r. - 17.02.2021 r. odbyły się zajęcia w ramach projektu Fundacji Na Rzecz PWSZ Wałcz "Gotowi na START (up)" realizowanego we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Warsztaty prowadziła pani Anny Chandoszko.

SESJA EGZAMINACYJNA 12.02. - 14.02.2021 r.
w formie zdalnej na platformie Teams.

Podręczniki 2020/2021

Elektroniczna Skrzynka Podawcza