Teatralna

A big fan of open source and Ubuntu. Founder at joomlabuff

Z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej, pan Eligiusz Komarowski - starosta pilski, przyznał nagrody dla wyróżniających się dyrektorów, nauczycieli i pracowników szkół, dla których Powiat Pilski jest organem prowadzącym.

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 09:08

Patriotyczny mural na budynku naszej szkoły

20 września 2018 r. na budynku naszej szkoły został odsłonięty patriotyczny mural przestawiający "ojców polskiej niepodległości" - Ignacego Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego i Romana Dmowskiego.

niedziela, 09 wrzesień 2018 12:18

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” 2018

W trwającym roku stulecia odzyskania niepodległości pilanie, w dniu 08 września 2018 r. zasiedli do Narodowego Czytania “Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.

poniedziałek, 28 maj 2018 10:49

Wycieczka edukacyjna do Rogalina i Kórnika

25 maja 2018 r. uczniowie liceum ogólnokształcącego uczestniczyli w wyjazdowych warsztatach w ramach projektu „Poznajemy świat przez doświadczenie i eksperyment”.

środa, 30 maj 2018 10:38

Poznajemy OZOBOTY

Uczniowie klasy I f szkoły branżowej na zajęciach z informatyki.

czwartek, 24 maj 2018 10:33

Zajęcia terenowe z kryminalistyki

23 maja 2018 roku uczniowie klas II liceum policyjnego uczestniczyli w zajęciach terenowych z kryminalistyki zorganizowanych dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Piły, Krajenki, Złotowa, Gębic i Ujścia oraz uczniów Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Piły.

wtorek, 22 maj 2018 06:03

Warsztaty fryzjerskie w Bydgoszczy

Wczoraj nasze fryzjerki wyjechały na tygodniowe warsztaty do Bydgoszczy.

wtorek, 22 maj 2018 05:54

Wycieczka do Kołobrzegu

21 maja 2018 r. klasa I a T z opiekunami p. Hanną Rewolińską, p. Alicją Korbeń i p. Beatą Hanak uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Kołobrzegu.

27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Abiturienci klas III a i III b liceum ogólnokształcącego i IV a i IV b technikum otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz podziękowania za honorowe oddawanie krwi.

Zgodnie z zaleceniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zaktualizowano Oświadczenie o danych osobowych dla uczestników projektu oraz Oświadczenie dotyczy PERSONELU PROJEKTU/OFERENTÓW, UCZESTNIKÓW KOMISJI PRZETARGOWYCH/WYKONAWCÓW/OSOBY UPRAWNIONEJ DO DOSTĘPU W RAMACH SL2014.