Ubezpieczenie

Komplet materiałów informacyjnych dotyczących grupowego ubezpieczenia NNW.

1. Zakres i opis ubezpieczenia.

W pliku przedstawione są funkcjonujące w szkole warianty ubezpieczenia, wysokość świadczeń i składkę w poszczególnych wariantach oraz podstawowe zasady wypłaty poszczególnych świadczeń

2. Zgłaszanie roszczeń.

W pliku przedstawione są możliwe formy zgłaszania roszczeń z tytułu funkcjonujących umów ubezpieczenia, niezbędne kontakty do Ubezpieczyciela i naszej Kancelarii

3. Zasady opłaty składki.

W pliku przedstawione są zasady opłaty składki w tym roku - nowa formuła bezpośredniej wpłaty na konto.

4. Ogólne warunki ubezpieczeń.

5. Informację dotycząc przetwarzania danych przez Ubezpieczyciela.

6. Blankiet wpłaty (scan do wydruku) wzór wypełnienia oraz „pusty blankiet”.

UWAGA:

Płatność bezpośrednio na konto bankowe nie wyklucza zbierania składki w tradycyjny sposób (płatność w szkole u wyznaczonej osoby). W ten sposób osoby, które np. nie posiadają konta bankowego będą mogły zgłosić do ubezpieczenia swoje dziecko i opłacić składkę.

W przypadku wpłat na konto prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, by w tytule przelewu znalazło się imię i nazwisko zgłaszanego dziecka oraz klasy/grupy.

W przypadku opłacenia składki jednym przelewem za większą ilość dzieci (rodzeństwo uczęszczające do tej samej placówki) prosimy o wpisane w tytule dane wszystkich dzieci.

W przypadkach spraw spornych, procesem odwoławczym zajmuje się:

Kancelaria Brokerska Wiliński&Wasilewski
64-920 Piła, ul. Okrzei 18
telefon: 67 349 29 19
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.