Staże w Hiszpanii - nowym wyzwaniem dla logistyków

Projekt „Staże w Hiszpanii - nowym wyzwaniem dla logistyków” realizowany w ramach projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pracowite ferie za nami. Zakończyły się zajęcia przygotowujące do wyjazdu na staże w Hiszpanii.

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile, ul. Teatralna 1, 64-920 Piła,  tel:  +48 67 212 08 67, realizując zasadę konkurencyjności zaprasza do złożenia ofert w ramach projektu „Staże w Hiszpanii - nowym wyzwaniem dla logistyków” realizowanego w ramach projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podręczniki 2019/2020

Fabryka Elearningu