Praktyki w Portugalii szansą na dobry start

Projekt „Praktyki w Portugalii szansą na dobry start” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”
Numer projektu 2020-1-PL01-KA102-078283
Okres realizacji: 2020.10.01 – 2022.09.30
Kwota dofinansowania: 89624,00 EURO
Projekt polega na odbyciu miesięcznych praktyk zawodowych w przedsiębiorstwach logistycznych w Lizbonie przez 30 uczniów klas III technikum.
Głównym celem projektu jest podwyższenie kompetencji zawodowych uczniów, doskonalenie komunikacji w języku obcym i podnoszenie atrakcyjności jego uczestników na rynku pracy.
Celami szczegółowymi projektu jest poprawa kompetencji społecznych uczestników.

Zapytanie ofertowe nr 4/2021.

W dniu 28 czerwca br. odbyło się spotkanie zespołu projektowego z rodzicami i uczniami wyjeżdzającymi na praktyki zagraniczne w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Zapytanie ofertowe nr 3/2021.

Egzaminy poprawkowe

Podręczniki 2020/2021