×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 684.

Zajęcia interdyscyplinarne z matematyki i geografii pt."Metoda eksperymentu"

W ramach projektu "Poznajemy świat przez doświadczenie i eksperyment" 2 i 3 października 2017 roku odbyły się kolejne zajęcia interdyscyplinarne z matematyki i geografii pt."Metoda eksperymentu", w których uczestniczyły uczennice klas I a i I b LO.
Pierwszego dnia uczestniczki spotkania zmierzyły się z problemem badawczym dotyczącym roli dżdżownic w użyźnianiu gleby oraz obserwowały na ile intensywnie dżdżownice mieszają piasek z glebą w różnych wariantach grubości warstw piachu.

Następnego dnia odbyły się zajęcia z terenoznawstwa, których celem było wykonanie pomiarów prędkości przepływu rzeki  Gwdy oraz szerokości jej koryta. 

 
 

Podręczniki 2019/2020

Facebook

youtube drawing

Fabryka Elearningu