Poznajemy świat przez doświadczenie i eksperyment

„Poznajemy świat przez doświadczenie i eksperyment” - projekt realizowany przez Powiat Pilski dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia w trzech szkołach Powiatu Pilskiego poprzez wzrost poziomu kompetencji kluczowych oraz postawy kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej 570 uczniów i uczennic, wsparcie 47 nauczycieli w zakresie prowadzenia zajęć z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych i językowych oraz wyposażenie szkół w sprzęt do prowadzenia zajęć matematyczno – przyrodniczych w okresie od 01.08.2017 r. do 28.02.2019 r.

Dofinansowanie projektu z UE: 490 150,72 zł

25 maja 2018 r. uczniowie liceum ogólnokształcącego uczestniczyli w wyjazdowych warsztatach w ramach projektu „Poznajemy świat przez doświadczenie i eksperyment”.

Zgodnie z zaleceniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zaktualizowano Oświadczenie o danych osobowych dla uczestników projektu oraz Oświadczenie dotyczy PERSONELU PROJEKTU/OFERENTÓW, UCZESTNIKÓW KOMISJI PRZETARGOWYCH/WYKONAWCÓW/OSOBY UPRAWNIONEJ DO DOSTĘPU W RAMACH SL2014.

W ramach projektu "Poznajemy świat przez doświadczenie i eksperyment" 2 i 3 października 2017 roku odbyły się kolejne zajęcia interdyscyplinarne z matematyki i geografii pt."Metoda eksperymentu", w których uczestniczyły uczennice klas I a i I b LO.

Manufaktura Elearningu

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile