Nasz pasje i talenty

Całe nas ze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia” Herodot.
Czas poświęcony na realizację swoich pasji nigdy nie jest czasem straconym. Talent w jakiejś dziedzinie pozwala spełniać marzenia, zainteresowania czynią człowieka bardziej spełnionym. Każde hobby jest cenne i warte pielęgnowania.

Autorski projekt Szkoły przy Teatralnej mający na celu prezentacje utalentowanych członków naszej szkolnej społeczności.

poniedziałek, 05 luty 2018 Nasz pasje i talenty

Julia Kołodziejewska jest uczennicą klasy III b Liceum Ogólnokształcącego ZSP nr 2 w Pile. Uczy się również w III klasie klarnetu w Szkole Muzycznej II Stopnia w Pile.

W bibliotece szkolnej można obejrzeć wystawę prac uczennicy klasy II a LO Oliwii Malczuk.

piątek, 31 marzec 2017 Nasz pasje i talenty

Tomasz Jopek - nauczyciel samoobrony w naszej szkole, trener kadry narodowej juniorów młodszych w judo.