Warsztaty dla gimnazjalistów - projekt Fabryka Umiejętności

OFERTA WARSZTATÓW W RAMACH PROJEKTU „FABRYKA UMIEJĘTNOŚCI”

„Z matematyką przez świat”
Warsztaty, podczas których uczestnicy poznają metodę szybkiego liczenia tzw. japońską metodę mnożenia, a także praktyczne aspekty wykorzystania matematyki w życiu codziennym.

„Mobile Phones” (telefony komórkowe)
Warsztaty, podczas których uczniowie poznają słownictwo związane z telefonami komórkowymi, rozwiążą quiz sprawdzający wiedzę o telefonach komórkowych, przećwiczą język pisania SMS-ów w języku angielskim i zaprojektują telefon komórkowy przyszłości.
Warsztaty prowadzone są w języku angielskim!

„Pamięć na zawołanie”
Warsztaty, podczas których uczestnicy poznają praktyczne „sztuczki” (mnemotechniki), które pomagają w zapamiętywaniu oraz ćwiczą w formie gier i zabaw koncentrację uwagi.

„Co robić a czego nie robić podczas rozmowy o pracę?”
Warsztaty mające na celu uświadomienie uczestnikom jak ważne jest wcześniejsze przygotowanie do rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Pokażemy jak pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjną.
Warsztaty prowadzone są w języku angielskim!

„Podróżując po Europie” - gry i zabawy dydaktyczne
Warsztaty prowadzone w formie gier i zabaw dydaktycznych mające na celu poszerzenie wiedzy i umiejętności uczestników na temat Unii Europejskiej.

„Magia recyklingu”
Warsztaty mające na celu przybliżenie uczestnikom problem ekologistyki. Pokażemy jak można „po raz drugi” wykorzystać rzeczy, których już „nie chcemy”.

„Paletomania - czyli w magazynie jest wesoło”
Warsztaty, których celem jest poszerzenie wiedzy matematycznej i zastosowanie jej w praktyce podczas zajęć z formowania paletowej jednostki ładunkowej w skali 1:3 oraz drewnianych modeli palet, towarów i naczep.

„Pracujemy z pasją”
Warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie modelowania, czesania oraz makijażu.

„Kasa fiskalna bez tajemnic”
Warsztaty mają na celu poznanie tajemnic obsługi kasy fiskalnej i uzyskanie praktycznych umiejętności potrzebnych do pracy na stanowisku handlowym.
Warsztaty prowadzone są tylko w Szkole przy Teatralnej!

„Trening umiejętności społecznych”
Umiejętności społeczne to jedne z podstawowych kompetencji, od których zależy efektywne funkcjonowanie człowieka w społeczeństwie. Warsztaty pozwalają na zapoznanie się z technikami pomocnymi w funkcjonowaniu w sytuacjach społecznych.

Warsztaty organizujemy w Szkole przy Teatralnej lub możemy przeprowadzić na terenie Państwa szkoły. Terminy ustalamy wspólnie :)

Klasy zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt telefoniczny (67 212-08-68) lub na email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.