DOSTĘPNOŚĆ NAUCZYCIELI

Image
Piotr Halama - środa (15.10 - 16.10)

Anna Kucharska - poniedziałek (15.10 - 16.10)

Józef Felcyn - wtorek (15.10 - 16.10)

Anna Pawlaczyk - poniedziałek (13.40 - 14.40)

Lidia Gadzinowska - wtorek (8.45 - 9.45)

Agnieszka Podlecka - wtorek (8.30 - 9.30)

Hanna Rewolińska - wtorek (15.05 - 16.05)

Dorota Senkowska - poniedziałek (09.30 - 10.30)

Katarzyna Piszczek - wtorek (9.40 - 10.40)

Bożena Fonrath-Korpal - wtorek (10.45 - 11.45)

Katarzyna Kucharska - wtorek (11.30 - 12.30)

Anna Świerczyńska - środa (13.25 - 14.20)

Henryk Liszkiewicz - piątek (co dwa tygodnie, 9.45 - 10.45)

Elżbieta Borkowska - poniedziałek (15.10 - 16.10)

Dorota Kasprowicz - środa (10.40 - 11.40)

Karolina Hryckiewicz - środa (11.30 - 12.30)

Kamila Nazar - wtorek (8.45 - 9.45)

Leszek Brzozowski - czwartek (12.30 - 13.30)

Radosław Sójka - poniedziałek (11.30 - 12.30)

Joanna Kałka - poniedziałek (8.45 - 9.45)

Beata Hanak - wtorek (12.30 - 13.30)

Krzysztof Olszewski - piątek (co dwa tygodnie, 14.20 - 15.20)

Emilia Wróblewska - poniedziałek (8.30 - 9.30)

Maciej Izban - czwartek (9.40 - 10.40)

Magdalena Dembska - czwartek (11.30 - 12.30)

Bożena Kaczmarek - środa (10.45 - 11.45)

Katarzyna Chojnowska - środa (8.45 - 9.45)

Ewa Gmitrowicz - wtorek (co dwa tygodnie, 15.05 - 16.05)

Małgorzata Kluk - wtorek (14.15 - 15.15)

Jadwiga Bartz - środa (10.35 - 11.35)

Julita Jurdzińska - czwartek (co dwa tygodnie, 7.00 - 8.00)

Barbara Pierko - poniedziałek (11.30 - 12.30)

Anna Borowicz - poniedziałek (10.40 - 11.40)

Ewa Kuźmińska - czwartek (co dwa tygodnie, 15.55 - 16.55)

Roman Powolny - wtorek (10.45 - 11.45)

Wojciech Orzechowski - piątek (co dwa tygodnie, 16.00 - 17.00)

Leszek Partyka - czwartek (12.30 - 13.30)

Sandra Radke - poniedziałek (co dwa tygodnie, 7.45 - 8.45)

Dorota Bryndza - środa (9.45 - 10.45)

Dominika Wróbel - piątek (1. i 3. tydzień miesiąca, 11.30 - 12.30)

Kinga Mikołajewska - wtorek (7.30 - 8.30)

Ewa Zielińska - wtorek (1. i 3. tydzień miesiąca, 7.00 - 8.00)

Michał Bobrowski - środa (1. i 3. tydzień miesiąca, 15.00 - 16.00)

Jarosław Smogór - poniedziałek (co dwa tygodnie, 09.40 - 10.40)

Leszek Rogowski - czwartek (co dwa tygodnie, 9.40 - 10.40)

Anna Buchta - wtorek (11.30 - 12.30)

Joanna Kamińska - czwartek (co dwa tygodnie, 12.30 - 13.30)

Agnieszka Nowak - poniedziałek (co dwa tygodnie, 15.55 - 16.55)

Paula Olejniczak - czwartek (12.30 - 13.30)

Tomasz Jopek - 

Marzena Mrozek - 

Małgorzata Nahajowska - Stadnik - 

Joanna Motor -

Adres

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

ul. Teatralna 1

64 - 920 Piła

SZKOŁA PROWADZONA PRZEZ POWIAT PILSKI

Znajdź nas:

Image