Zimowy Rodzinny Piknik Wojskowy

Zimowy Rodzinny Piknik Wojskowy

22 stycznia 2022 r. 24 uczniów - przedstawicieli wszystkich profili mundurowych naszej Szkoły wzięło udział w Zimowym Rodzinnym Pikniku Wojskowym, który zorganizowało Starostwo Powiatowe, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Pile i 122 blp WOT z Dolaszewa.

Uczniowie już na dwie godziny przed planowym rozpoczęciem wspomagali służby starostwa i mundurowe (WKU, 122 blp WOT, KPP i SP, KP PSP) w przygotowywaniu logistycznym imprezy (rozstawianie namiotów, ławek, sprzętu, ustawianie torów do konkursu.

Następnie pełnili odpowiedzialne funkcje związane z sędziowaniem zawodów sportowych dla młodzieży i dorosłych zorganizowane przez 122 blp WOT z Dolaszewa, zabezpieczali radiowóz specjalistyczny RD z KPP w Pile, opiekowali się dziećmi.

O godz. 17.00 troje uczniów: Teresa Wiatrowska z kl. 2a LO policyjna, Natalia Rachwalska z kl. 1 bT strażacka, Tomasz Łuba z klasy 1 bT wojskowa wystąpili na scenie wraz z nauczycielem przedmiotów policyjnych - Romanem Powolnym promując zgromadzonym naszą szkołę.

W nagrodę po wykonaniu wzorowo wszystkich zadań uczniowie mieli okazję pojeździć na lodowisku.

Uczniami opiekowali się p. Kinga Mikołajewska i p. Roman Powolny.

Adres

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

ul. Teatralna 1

64 - 920 Piła

SZKOŁA PROWADZONA PRZEZ POWIAT PILSKI

Znajdź nas:

Image