„Dlaczego 11 listopada”?

„Dlaczego 11 listopada”?

Piękna ta nasza wolność trudem poświeceniem zdobyta. Cieszmy się i świętujmy każdy jej dzień! 13 listopada uczciliśmy Niepodległość programem artystycznym oraz ciekawą lekcją na temat „Dlaczego 11 listopada”? Dziękujemy Panu dr. Robertowi Kolasie - historykowi, pasjonatowi minionych dziejów, za przyjęcie zaproszenia oraz interesujący wykład dotyczący losów daty upamiętniającej odzyskanie przez Polskę suwerenności.

Uroczystość przygotowały: Dominika Wróbel - pedagog i nauczyciel historii oraz Anna Kucharska - wicedyrektor i nauczyciel języka polskiego. Piękną scenografię przygotowała pani Barbara Pierko - nauczyciel religii. Uczniowie biorący udział w części artystycznej: Julia Lewandowska, Kinga Furman, Radosław Majka, Aleksander Górka oraz uczniowie klas: 2bT, 2cT, 4aLO, którzy wzięli udział w nagraniach do filmu.

Adres

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

ul. Teatralna 1

64 - 920 Piła

SZKOŁA PROWADZONA PRZEZ POWIAT PILSKI

Znajdź nas:

Image