"Wojskowy tor przeszkód dla wszystkich"

"Wojskowy tor przeszkód dla wszystkich"

W dniu 10 listopada br. troje kadetów z klas pierwszych: Oliwia Grzelak, Jakub Adamczewski, Bartosz Mosakowski oraz troje z klas starszych programowo: Weronika Małkowiak, Samuel Ćwirzeń, Wiktor Biliński pod opieką Romana Powolnego, uczestniczyli w zawodach na „Wojskowym torze przeszkód dla wszystkich” w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych. Impreza odbyła się pod patronatem starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

Młodsza drużyna uplasowała się na drugim miejscu, otrzymując „srebrne” medale, puchar oraz nagrodę rzeczową – piłkę, na której cały nasz zespół złożył podpisy. Piłka zostanie przekazana nauczycielom WF.

Adres

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

ul. Teatralna 1

64 - 920 Piła

SZKOŁA PROWADZONA PRZEZ POWIAT PILSKI

Znajdź nas:

Image