Dzień Edukacji Narodowej

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, „na Teatralnej” odbyła się uroczystość związana właśnie z tym świętem. Pojawili się zaproszeni goście - emeryci i renciści, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

Pan dyrektor Piotr Halama podziękował i wręczył nagrody pracownikom szkoły za włożony trud w nauczanie i wychowywanie młodych ludzi, za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i sprawne jej funkcjonowanie.

Uroczystość uświetnił program artystyczny, przygotowany przez młodzież naszej szkoły oraz występ muzyka, multiinstrumentalisty - pana Piotr Pawlaka.

Niespodzianką była również prezentacja multimedialna oraz breloczki do kluczy, wykonane przez uczniów pod bacznym okiem pani Barbary Pierki - nauczycielki religii.

Za przygotowanie uroczystości dziękujemy pedagog szkolnej - pani Dominice Wróbel, uczniom klasy III a LO: Teresie Wiatrowskiej, Wiktorii Sułkowskiej, Grzegorzowi Nowickiemu-Grześkowiakowi, Radosławowi Majce, Aleksandrowi Górce oraz klasy II b T: Dominikowi Dąbkowi i Adamowi Sroczyńskiemu.

Wymieniona młodzież należy do Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunami są panie: Kamila Nazar, Bożena Fonrath - Korpal oraz do Szkolnego Klubu Europejskiego kierowanego przez panią Kingę Mikołajewską.

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

ul. Teatralna 1